Warsztat bezpłatny dla osób w wieku 16-26 lat z Pragi i Targówka.

Chcesz sprawdzić, czy nadajesz się na programist(k)ę? A może nie myślisz jeszcze o takiej pracy, ale chcesz się dowiedzieć czegoś ciekawego?

Ten warsztat jest dla Ciebie. Na przykładzie ćwiczeń na wyrażeniach regularnych - tzw. regex pokażemy, jaki typ myślenia jest potrzebny w pracy kodera/programisty. 

Znajomość regex przyda się nie tylko osóbom, które myślą o profesjonalnym kodowaniu. Może mieć zastosowanie w księgowości lub korekcie książek.

Czego jeszcze się dowiesz:
- z jakich stron internetowych korzystać, żeby uczyć się programowania od podstaw;
- czy studia są konieczne w tym fachu;
- jakie są wymagania pracodawcy od początkującego juniora.

Będziesz też mógł/mogła zapytać o różne szczegóły pracy programisty naszego specjalistę. Być może pomoże Ci to zdecydować, czy chcesz się uczyć kodowania.

Czego potrzebujesz?
- chęci i najlepiej - własnego laptopa z zainstalowanym programem sublime (do pobrania na: https://www.sublimetext.com/3)

Nie masz laptopa lub nie wiesz, co dokładnie należy zainstalować - napisz do nas, postaramy się pomóc w kwestiach technicznych. Warsztat jest dla wszystkich zainteresowanych tematem, bez względu na umiejętności :)

Zobacz na Facebooku

Na warsztat obowiązują zapisy - mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub przez fanpage Facebooka Wsparcie w Starcie @SposobNaSamodzielnosc


Warsztat poprowadzi programista Bernard van der Esch.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież