Jak co roku Fundacja Legii wspólnie z sekcjami Legii Warszawa organizuje darmowe zajęcia sportowe, które odbywać się będą pod okiem wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry, podczas których nasi najmłodsi kibice będą mogli spędzić ten czas aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie. 

Tegoroczna edycja “Zimy w Mieście” odbędzie się podczas ferii zimowych w dniach od 15 do 28 stycznia 2018 roku. Poniżej zamieszczony został pełen harmonogram zajęć, a także numery telefonów i adresy mailowe do osób odpowiedzialnych za prowadzenie zapisów. Informujemy, że w przypadku ograniczonej liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane oraz placówki edukacyjne.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem akcji.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

1. ŁYŻWY – Fundacja Łyżwiarstwa i Sportów Wrotkarskich LEGIA WARSZAWA
Zajęcia odbywają się na Torze Łyżwiarskim „Stegny” i prowadzone są z podstaw jazdy na łyżwach. Lekcje odbywać się będą przez całe ferie w godzinach 10.00 – 13.00, z wyłączeniem weekendów i czwartków.

Pierwszy tydzień ferii – 15, 16, 17 i 19 stycznia (poniedziałek, wtorek, środa, piątek) w godzinach 10:00 – 13:00.

Drugi tydzień ferii – 22, 23, 24 i 26 stycznia (poniedziałek, wtorek, środa, piątek) w godzinach 10:00 – 13:00.

Brak zapisów. Wypożyczalnia sprzętu w zakresie własnym.

2. GIMNASTYKA SPORTOWA
Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej (jednostka wojskowa) przy ul. 29-Listopada 1.

Pierwszy tydzień ferii – 16, 17 i 18 stycznia (poniedziałek, wtorek, środa) w godzinach 13:00-14:00.

Drugi tydzień ferii – brak zajęć.

Zapisy indywidualne – dzieci w wieku 8-15 lat, grupa może liczyć maksymalnie 10 osób.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


3. AKADEMIA SAMODZIELNOŚCI 
Zajęcia odbywają się w codziennie, od poniedziałku do piątku na stadionie Legii Warszawa, zbiórka dzieci na recepcji głównej.

Pierwszy tydzień ferii – 15, 16, 17, 18 i 19 stycznia (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek) w godzinach 11:00 – 13:00 (dzieci 7-9 lat).

Drugi tydzień ferii – 22, 23, 24, 25 i 26 stycznia (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek) w godzinach 10:30 – 12:30 (dzieci 10-13 lat).

Zapisów można dokonywać:

– mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
– telefonicznie: 519 520 991

Celem Akademii Samodzielności jest:

  • Dostarczenie dzieciom, w różnym wieku, niezbędnej wiedzy, która przygotuje ich na otaczające zagrożenia, zarówno w sferze relacji interpersonalnych, jak i zagrożeń zewnętrznych.
  • Zwiększenie poczucia samodzielności w wykonywaniu prostych czynności dnia codziennego (np. zarządzanie własnym czasem, sprawne pakowanie się do szkoły) oraz radzenia sobie w sytuacjach potencjalnie stresowych dla dziecka (np. zgubienie się w mieście, awaria windy, zasłabnięcie dorosłej osoby w domu).
  • Wzmocnienie w dziecku poczucia pewności siebie wynikającej z posiadanej wiedzy.
  • Nauka współpracy w grupie – także w sytuacjach zagrożenia.
Warsztaty są bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń. Limit grupy wynosi 15 dzieci.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież