W najbliższy weekend 13-14 kwietnia z godzinach 12.00-20.00 odbędzie się uroczyste zakończenie miesięcznej loterii w Galerii Wileńskiej, podczas którego będzie można wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach poświęconych modzie i urodzie oraz wykonać badania wzroku i dobrać okulary.

Jest to ostatni weekend Wiosennej Loterii Galerii Wileńskiej i ostatnia szansa na odebranie zdrapek i wygranie nagrody. Atrakcje czekają na klientów w trzech strefach tematycznych. W strefie modowej odbędą się warsztaty ze stylistą Galerii Wileńskiej – Angeliną. Będzie tu można posłuchać o wiosennych trendach oraz sposobach na odświeżenie swojej szafy, a także dobrać odzież i akcesoria do typu urody i sylwetki. Zostaną zaprezentowane także gotowe stylizacje na bazie oferty marek dostępnych w Galerii Wileńskiej.

W strefie urody o makijażu opowiedzą specjaliści z dwóch salonów kosmetycznych obecnych w Galerii Wileńskiej – Kontigo i Sephora. Będzie można poznać wiosenne i letnie trendy makijażowe, nowości kosmetyczne, posłuchać o doborze makijażu do typu urody i o wiosennej pielęgnacji skóry.

W strefie zdrowia eksperci z Lynx Optique udowodnią, że piękne oczy wymagają pięknej oprawy. Na stoisku będzie można skorzystać z badania wzroku i doboru okularów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegóły dotyczące loterii na: https://www.galeriawilenska.pl/loteria-wiosenna

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież