Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Otwarte w Soboty.

W okresie lipiec – wrzesień,  Centrum Kreatywności  Targowa zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych spotkaniach, które są okazją:
*do poznania artystów, rzemieślników, twórców i przedsiębiorców z branży kreatywnej
*do promowania własnej działalności i produktów.
*do rozwijania kreatywności najmłodszych.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Najbliższe spotkanie już 2 września w godz. 12-19.

12:00 – 16:00 – Twórz kreatywnie - warsztaty plastyczne dla dzieci
Warsztaty mające na celu zapoznanie dzieci z różnymi technikami artystycznymi, kreatywne projektowanie i tworzenie prac za pomocą lekkich ogólnodostępnych materiałów. Każdy z uczestników, używając swojej wyobraźni, wykona własną pracę samodzielnie, z pomocą prowadzącego lub z rodzicami. Warsztaty mają charakter zajęć terapeutycznych, pobudzających kreatywność, integrujących poprzez zabawę.

13:00 – 16:00 - Zarzucamy sieci – spotkanie warszawskiego sektora kreatywnego
Sieciowanie, wymiana dobrych praktyk i kontaktów, sztuka i zabawa. Tego możesz się spodziewać 2 września w Centrum Kreatywności Targowa 56. O godzinie 13 rusza spotkanie dla kreatywnych, które skupiać się będzie na 2 obszarach: skutecznej promocji artystów i rzemieślników oraz wymianie doświadczeń i kontaktów.

W planach mamy giełdę kontaktów (weź ze sobą wizytówki), „grę w statki” (warsztatową grę integracyjną ) i smaczny obiad, który przygotuje nam Niebieski Syfon.
16:00 – 19:00 - Spotkanie z Filipem Berendtem
Filip Berendt jest twórcą intermedialnym, rzeźbiarzem, grafikiem i fotografem, absolwentem prestiżowego Royal College of Art, uczestnikiem szeregu wystaw i programów rezydencyjnych m.in. w Anglii, Argentynie, Francji, Hiszpanii, Izraelu, Japonii, Niemczech, Szwecji, Włoszech i na Tajwanie. Będziemy z nim rozmawiać o tym jak godzi w swojej sztuce badania antropologiczne z praktyką szamanistyczną oraz wschodni mistycyzm z zachodnim formalizmem.

Będzie to piąte spotkanie z cyklu "Otwarte w soboty" realizowanych przez Centrum Kreatywności Targowa, w ramach którego poznajemy artystów związanych z Pragą. Rozmowę poprowadzi dr Iwo Zmyślony - filozof i teoretyk sztuki.

Spotkania z cyklu „otwarte w soboty” są finansowane ze środków m. st. warszawy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież