fbcover
Zagłosuj na
RadioPraga.pl!

Każde miasto w Polsce i na świecie ma taką swoją Pragę - klimatyczną, kontrastową, wyjątkową. Ważne jest, aby to mieszkańcy mieli głos i wpływ na to, co się wokół nich dzieje. Taka była geneza powstania radia - dać szansę mówienia o rzeczach ważnych tym, którzy mają i chcą coś powiedzieć innym. Bez presji na słuchalność, pozyskiwanie wpływów z reklam, nacisków politycznych. Radiopraga.pl jest projektem niekomercyjnym - sprzęt, lokal, dostęp do internetu i przestrzeń współpracy i opłaty ZAIKS dostarcza Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, program tworzą pasjonaci. Bez polityki, dyskryminacji i wynagrodzenia.

Rozgłośnia internetowa RadioPraga.pl dostała się do finałowego etapu konkursu TESCO – Decydujesz, pomagamy. Po dokonaniu zakupu w jednym z trzech sklepów TESCO w Warszawie (Stalowa 60/64, Światowida 41 oraz Toruńska 92) dostajemy żeton, za pomocą którego można zagłosować na projekt RadioPraga.pl w urnie przy wyjściu ze sklepu. Zwycięża ten projekt, który zdobędzie więcej głosów klientów TESCO. W konkursie do wygrania jest grant, z którego sfinansowany zostanie sprzęt radiowy – aby nasi redaktorzy mogli zapewniać Wam, słuchaczom, jak najlepsze wrażenia podczas słuchania ulubionych audycji w Radiu Praga. Dzięki wsparciu uzyskanemu w projekcie rozgłośnia będzie dalej docierać do kilku tysięcy osób ze swoim programem radiowym o profilu społeczno-kulturalnym i rozrywkowym.

 Trwałym efektem projektu będzie wymiana zużywającego się sprzętu i wzbogacenie możliwości technicznych studia na kolejne lata - radio nadaje w sposób nieprzerwany od 1 marca 2014.

Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci

         RadioPraga.pl jest projektem Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci, które działa od IV 1995 roku (formalnie od V 1996) głównie na warszawskiej Pradze Północ, realizując projekty edukacyjne, terapeutyczne, organizując wyjazdy dla dzieci oraz prowadząc placówkę wsparcia dziennego Nasz Klub. Nasza misja: „Wspieramy ludzi w rozwoju” jest realizowana także poprzez tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia na terenie rewitalizowanych dzielnic - jesteśmy członkami lub liderami 3 konsorcjów ngo'sów. Mamy status OPP od 2004 roku.    

Jak głosować?

$11.   Dokonaj dowolnego zakupu w jednym z trzech sklepów TESCO: przy Stalowej 60/64, Światowida 41 lub Toruńskiej 92. Nawet najmniejsza rzecz się liczy J

$12.   Przy kasie poproś kasjerkę o wydanie żetonu konkursowego.

$13.   Otrzymany żeton wrzuć do jednej z urn konkursowych znajdujących się przy wózkach oraz przy wyjściu ze sklepu. Wrzuć żeton do środkowej dziurki (tam, gdzie opisany jest projekt RadioPraga.pl) J

$14.   Procedurę powtarzaj za każdym razem, gdy robisz zakupy w TESCO od 8 marca do 4 kwietnia 2017.DZIĘKUJEMY! J

PLAKATmini

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież