Serdecznie zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt „Od diagnozy do strategii – model planowania rozwoju usług publicznych” realizowany przez Miasto Stołeczne Warszawa, Pracownię Badań i Innowacji Społecznych “Stocznia” oraz gminy partnerskie. Przez ostatnie półtora roku staraliśmy się zaprojektować i przeprowadzić procesy diagnozy jakości usług publicznych i partycypacyjnego planowania ich rozwoju na terenie Warszawy i jej gmin ościennych. 

W trakcie spotkania chcielibyśmy podzielić się doświadczeniami zebranymi w trakcie projektu (zarówno dobrymi, jak i trudniejszymi) oraz wspólnie z Państwem zastanowić się, jak skutecznie planować i realizować tego typu procesy. Konferencja będzie składała się zarówno z części dyskusyjnej, jak i warsztatowej, w której razem z Państwem chcielibyśmy zastanowić się nad najważniejszymi wyzwaniami i sposobami na ich rozwiązanie na poszczególnych etapach procesu diagnozowania i planowania usług publicznych. 

Mamy nadzieję, że wspólna dyskusja na ten temat pomoże nam wszystkim w lepszym planowaniu i realizowaniu działań włączających mieszkańców w recenzowanie i planowanie rozwoju usług publicznych.

Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2014 r. w godz. 10-16, w „Marzycielach i Rzemieślnikach. Domu innowacji społecznych”, mieszczącym się w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.

Szczegółowy program konferencji oraz rejestracja ( do 5 grudnia) za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: http://partycypacjaobywatelska.pl/od-diagnozy.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież