Marzenia dzieci i dorosłych o wizycie w fabryce czekolady mogą spełnić się już podczas mikołajkowego weekendu. Fabryka Czekolady E.Wedel po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla wielbicieli słodkości i zaprasza wszystkich do odwiedzenia najbardziej czekoladowego miejsca w Polsce. Już 1 grudnia ruszyła rejestracja na www.czekoladowyweekend.com.pl.

W dniach 6 i 7 grudnia 2014 r. Warszawiacy po raz kolejny będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak powstają wedlowskie słodkości, spotkać się z Maestro Czekolady E.Wedel, Januszem Profusem i podziwiać niezwykłe, czekoladowe dzieła wykonane w Pracowni Rarytasów. Maestro zapowiedział, że w tym roku ponownie zaskoczy wszystkich spektakularną rzeźbą, a jak sam mawia, z czekolady można stworzyć wszystko i ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Zrób sobie i swoim bliskim mikołajkowy prezent i przekonaj się, jakie wspaniałości czekają na Ciebie w Fabryce Czekolady. Zarejestruj się na wydarzenie w dniach 1-5 grudnia, na stronie www.czekoladowyweekend.com.pl. Pula wejściówek w każdym dniu rejestracji jest ograniczona.

Podczas wycieczki po Fabryce, poznasz historię rodziny Wedlów, zobaczysz historyczny  gabinet Jana Wedla i dowiesz się, jak wygląda produkcja wedlowskich smakołyków i czekoladowych rzeźb. Poza możliwością podziwiania pracy cukierników, będziesz miał także okazję skosztować wedlowskich słodkości.

Czekoladowy Weekend w Fabryce Czekolady E.Wedel
ul. Zamoyskiego 28/30 (wejście od ul. Lubelskiej)
6-7  grudnia 2014
10:00-18:00

Rejestracja na www.czekoladowyweekend.com.pl w dniach 1-5 grudnia 2014 od 1200

ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież