Przed wami niesamowity weekend z grami miejskimi!

Czeka na Was survivalowa przygoda oraz szukanie prackiego skarbu!

Już w ten weekend rozwiążecie zagadkę pirackiego skarbu na Wilanowie oraz sprawdzicie się w zadaniach z prawdziwej szkoły przetrwania! Weźcie udział w trzymających w napięciu grach miejskich i pomóżcie nam pomagać innym! 

Aby wziąć udział w bohaterskiej akcji Kapitana Warszawa i nauczyć się pomagać innym, wejdź na stronę http://www.zapisyzwalcznude.pl/ zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny!

Na najbliższy weekend Zwalcz Nudę przygotowało dla Was:

  1. Survivalową przygodę
9 września, g. 13:30 Park Olszyna, Bielany

Macie ochotę na dziką przygodę ze Zwalcz Nudę? Da Bielanach będziecie mogli wstąpić
w szeregi prawdziwej szkoły przetrwania! Sprawdźcie jak poradzicie sobie w warunkach ekstremalnych: bez Internetu, jedzenia, a nawet dachu nad głową! Czekają was trudne zadania, a Wasza cierpliwość zostanie wystawiona na próbę . 

10 września, g. 11:00 Plaża Miejska, Wilanów

  1. Piracką gra miejska w Wilanowie!
Arrr!!!  To okrzyk prawdziwego, ale przyjaznego pirata Barnabosa! 
Ostatnio narozrabiał trochę w dzielnicy Wilanów. Dostał się na znaną wszystkim mieszkańcom plażę i ukrył tam skarb. Lecz znajdą go tylko najlepsi poszukiwacze, którzy wykażą się nie lada odwagą i sprytem rozwiązując 6 wyzwań, które przygotował pirat wraz ze swoją piracką załogą.  
Na mieszkańców Wilanowa czeka nie lada gratka – każdy kto pojawi się na grze w stroju pirata lub marynarza otrzyma dodatkowe dwa punkty!

Zapisy na grę: www.zapisyzwalcznude.pl 

W terminie od czerwca do października superbohater Kapitan Warszawa przeprowadzi nabór i odnajdzie najbardziej bezinteresownych i pomocnych mieszkańców Warszawy, którzy pomogą mu przekazywać wiedzę na temat tego co każdy z nas może zrobić dla dobra dla naszego osiedla, dzielnicy i całej Warszawy!  Spotykamy się w każdej dzielnicy! Drużyna, która weźmie udział w największej ilości gier miejskich i zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma specjalną nagrodę: wyjazd do jednego z dwóch wspaniałych miejsc dla całej rodziny!

  1. Fundatorem Pobytu jest Bałtowski Kompleks Turystyczny
  2. Fundatorem Pobytu jest Pensjonat Reymontówka
Twoje miejsce jest w naszych szeregach – pomóż nam pomagać!

Udział w wydarzeniach jest BEZPŁATNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 20 gier miejskich i pikników rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Kolejne wyzwania czekają na Was: 

Kolejne wydarzenia we wrześniu – sprawdź na naszej stronie pełen harmonogram.

Wielki finał gier miejskich Aktywna Rodzina odbędzie się 7 października na Błoniach Stadionu PGE Narodowego wraz z piknikiem Narodowego Dnia Sportu www.narodowydziensportu.pl.

Szczegóły na www.zwalcznude.eu/aktywna-rodzina/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież