Pracuj z nami Galeria Wileńska logo
Galeria Wileńska rozpoczyna realizację programu „Pracuj w Wileńskiej” – czyli wsparcie na lokalnym rynku pracy. Program jest częścią ambitnej strategii CSR Unibail-Rodamco, która ma na celu zwiększanie lokalnego zatrudnienia, a także zredukowanie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Dzięki tej inicjatywie, osoby w wieku 18-35 lat przebywające na terenie warszawskiej Pragi Północ mają szansę znaleźć stałe zatrudnienie w Galerii Wileńskiej.

Do programu może przystąpić każda osoba w wieku 18-35 lat. Z początkiem kwietnia rusza rekrutacja na szkolenia, do końca miesiąca osoby chętne mogą zarejestrować się na specjalnej platformie: www.pracujwwilenskiej.pl. Zgłoszenia można zostawiać również w recepcji Galerii Wileńskiej, oraz w Centrum Młodych znajdującym się przy ul. Inżynierskiej 1 – lokalu partnerskim projektu, w którym wykwalifikowana kadra przeprowadzi chętną osobę przez cały proces rekrutacji.

Galeria Wileńska oferuje bardzo zróżnicowany zakres branż, w jakich uczestnikom projektu dane będzie pracować. Jednym z kluczowych elementów programu będzie włączenie się w ramach wolontariatu pracowników Unibail-Rodamco, którzy zaangażują się w organizację Targów Pracy oraz procesu rekrutacji uczestników.

Unibail-Rodamco, które tak intensywnie zaczyna wspierać lokalne społeczności to przedsiębiorstwo posiadające aktualnie 73 galerie handlowe na terenie całej Europy. Obecnie w centrach Unibail-Rodamco zatrudnionych jest 65 tysięcy osób, a handel detaliczny plasuje się na pierwszym miejscu pod względem liczby ofert pracy na europejskim rynku. Nowa strategia Unibail-Rodamco, poza zmniejszeniem lokalnego bezrobocia w wyznaczonych społecznościach, to również cele takie jak zredukowanie emisji dwutlenku węgla w ramach galerii handlowych, działania wspierające wybieranie zrównoważonych form transportu przez klientów i pracowników, oraz wspólne zaangażowanie pracowników całej Grupy Unibail-Rodamco w działania CSR na zasadach wolontariatu.

Program UR for Jobs ma być wdrożony we wszystkich centrach handlowych Unibail-Rodamco do końca 2020 roku. Warszawska Praga jest jednym z pierwszych miejsc, gdzie program już funkcjonuje. Osoby zainteresowane karierą i rozwojem proponowanym przez UR, zapraszamy do rejestrowania się na stronie www.pracujwwilenskiej.pl, lub zgłaszania się do Centrum Młodych przy ul. Inżynierskiej 1.


Pracuj w Wileńskiej – czyli wsparcie na lokalnym rynku pracy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież