3 grudnia w Galerii Renova na warszawskim Targówku otworzy się Klockownia – prawdziwe królestwo klocków i pierwsze tego typu miejsce w Polsce. Ponad 100 tysięcy klocków o różnych kształtach, wielkości i strukturze dostosowanych do dzieci w każdym wieku (i ich rodziców) oraz powiązane z zabawą klockami aktywności sprawiają, że Klockownia to unikalne miejsce edukacji i zabawy dla całej rodziny.

Na podzielonej na różne strefy powierzchni 300 znajdziemy ponad 100 tysięcy różnych klocków dostosowanych do każdej grupy wiekowej. Na maluchy od dziewiątego miesiąca życia czekają między innymi JollyHeap (Zabawka Roku 2016 w kategorii zabawka przedszkolna) – miękkie i lekkie klocki łatwo łączące się ze sobą poprzez magnesy. Duża ilość różnokolorowych kształtów działa pobudzająco na wyobraźnię i dostarcza bodźców do niekończącej się zabawy. Dzieci od czwartego roku życia znajdą w Klockowni bardzo dużo atrakcji: zaczynając od klocków konstrukcyjnych K’nex czy Geomag, poprzez Lego aż do dużych cegieł klockowych, z których można budować wysokie konstrukcje
i labirynty. Obiekt wyposażony jest również w klocki dla starszych konstruktorów powyżej 10 roku życia. Dla tej grupy przeznaczone są m.in. klocki Imagination Playground, które dzięki bardzo dużym rozmiarom i różnorodnym kształtom umożliwiają dzieciom wkroczenie na zupełnie nowy poziom rozrywki. By pobudzić kreatywność i wyeliminować czynnik rozproszenia czy konkurencji, klocki te produkowane są tylko w jednym kolorze. Przy ich pomocy można wznosić monumentalne budowle, dzięki czemu każde dziecko poczuje się jak prawdziwy architekt i konstruktor. 

Więcej informacji na:
www.klockownia.com
https://www.facebook.com/Klockownia/?fref=ts

Adres:
Galeria Renova (1 piętro), Targówek, ul. Rembielińska 20

Godziny otwarcia:
Codziennie: 10:00-20:00.

Klockownia 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież