Komitet Ochrony Praw Dziecka, ogólnopolska organizacja pożytku publicznego, działająca od 1981 roku na rzecz dzieci i ich rodzin, zaprasza do udziału w akcji „Podziel się kilometrem”.

Akcja „Podziel się kilometrem”, organizowana przez PZU polega na zachęcaniu Polaków do wspólnego biegania i pomagania innym. Poprzez swój udział w akcji , każda osoba może przyczynić się do wsparcia określonego celu charytatywnego. W trakcie 37. PZU Maratonu Warszawskiego pomoc trafi do podopiecznych KOPD.

Zadaniem każdej osoby, która w dnia 25, 26, 27 września odwiedzi strefę „PsK” na Stadionie Narodowym podczas 37. PZU Maratonu Warszawskiego, będzie pokonanie przynajmniej 1000 metrów na mechanicznej bieżni, orbitreku czy też rowerku. Za każdy pokonany kilometr ubezpieczyciel PZU przeznaczy 10 złotych na rzecz dzieci- podopiecznych KOPD.

Bieganie charytatywne to połączenie biegania i dobroczynności. Wyznaczając sobie sportowy cel i dążąc do jego osiągnięcia podczas imprez biegowych, możemy wspierać różne projekty charytatywne. Zapraszamy Państwa do udziału w naszej akcji- swój udział zapowiedzieli wspierający KOPD znani i lubiani:

Paulina Chylewska, Patrycja Szczepanowska, Marta Kielczyk, Jarosław Boberek, Paweł Nastula,Marcin Dorociński, Dorota Deląg, Anna Samusionek, Jakub Rzeźniczak, Artur Barciś, Lesław Żurek, Julia Wróblewska, Tomasz Barański, Agata Nizińska, Krzysztof Wieszczek.

W akcji może wziąć udział każdy. Strefa PZU będzie mieściła się na Stadionie Narodowym przy wejściu do Biura Zawodów od al. Zielenieckiej. W dniu maratonu zostanie przeniesiona na płytę główną. Czekamy w godzinach: piątek 12-20, sobota 10-20, niedziela 10-15.

Więcej informacji o na www.kopd.pl
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież