Oblężenie - tak najkrócej można opisać to, co wydarzyło się dziś w samo południe w Pałacu Kultury i Nauki. Ponad 600 osób czekało, aby wejść na Festiwal czekolady i słodyczy. Dziesiątki wystawców, mnóstwo czekoladowych atrakcji, a o tym wszystkim będziemy pisać na bieżąco w naszej serii relacji. Jesteśmy w Centrum wydarzeń, bo nasza młodzieżowa ekipa ma akredytację prasową. 

W dniu dzisiejszym do godziny 20.00 można zwiedzać stoiska różnych wystawców, którzy nie tylko prezentują sprzęt i swoje produkty. Można popróbować smakołyków, samodzielnie wykonać lizaki i cukierki. 

Młodszych zapraszamy na stoisko Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci i Fundacji Akademia Innowacji, na którym proponujemy wiele atrakcji. Można samodzielnie dekorować czekoladą piernikowe serduszka, kolorować postacie, stać się szczęśliwym posiadaczem malunku na twarzy lub kolorowego warkoczyka na włosach, zaopatrzyć się w balonikowego zwierzaka, z bliska zobaczyć czekoladową syrenkę. Wstępem jest cegiełka na działalność w wysokości 10 zł. 

Na sam Festiwal dzieci i młodzież do 15 lat wchodzi za darmo, grupy zorganizowane i starsza brać uczniowsko-studencka płaci 5 zł a dorośli  10 zł. W sobotę zapraszamy w godzinach 10:00-20:00 a w niedzielę w godzinach 10:00-19:00. Wejście od ulicy Marszałkowskiej. 

Zaczynamy więc naszą relację, w której przez najbliższy weekend będziemy opisywać poszczególne atrakcje, smakołyki, dowiadywać się jak robi się czekoladowe cuda. Tego wszystkiego będzie można posłuchać w www.radiopraga.pl a także zobaczyć na naszym portalu w formie zdjęć i materiałów filmowych. Drodzy czytelnicy, wybaczcie nam jeśli te materiały nie będą dokonałe, ale to wszystko robimy w małym pomieszczeniu,pracujemy w dużym stresie. W końcu robimy to pierwszy raz.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież