W dniach 14, 15 i 16 listopada 2014 roku wszystkich miłośników czekolady, wyrobów czekoladowych, ciast i ciasteczek oraz innych słodkości zapraszamy do udziału w Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Będzie to wspaniała okazja, żeby rozsmakować się w tym, co najpyszniejsze i najsłodsze w ofercie producentów słodyczy, a także najlepszych Polskich cukierników.

Festiwal uświetnią krajowi i zagraniczni wystawcy, którzy zaprezentują zwiedzającym bogaty wybór słodkości, od klasycznych czekolad po wyrafinowane wyroby sztuki cukierniczej i czekoladowe dzieła sztuki. W ramach Festiwalu odbędą się również profesjonalne warsztaty kulinarne, podczas których uznani cukiernicy będą dzielili się z uczestnikami swoimi słodkimi sekretami dotyczącymi domowych deserów i wypieków. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak w domowych warunkach wyczarować bajkowe ciasta i niezapomniane desery na każdą okazję, które będą zachwycały przepięknym wyglądem, cudownym aromatem i unikalnym smakiem.

Zapraszamy również do Czekoladowego Przedszkola - specjalnie zorganizowanej przestrzeni dla najmłodszych miłośników słodkości. W przedszkolu będzie czekała na nich profesjonalna opieka stowarzyszenia Serduszko dla dzieci oraz Fundacji Akademii Innowacji, dzięki którym dzieci dowiedzą się jak produkuje się czekoladę i samodzielnie udekorują ciasteczka przy pomocy specjalnych czekolad dekoracyjnych.

Na wszystkich zwiedzających czeka moc słodkich i niezwykle interesujących atrakcji, między innymi:
- wielka uczta dla łasuchów
- pokaz mody czekoladowej
- konkurs i wystawa tortów okolicznościowych
- wystawa ukazująca historię i produkcję czekolady
- warszawska Syrenka z czekolady
- największy czekoladowy pociąg w Europie
- i wiele, wiele innych...

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie http://www.festiwal.exposweet.pl/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież