Dom Kultury "Zacisze" zaprasza na kolejną edycję Klubu Męskiego.

Tym razem bohaterem wieczoru jest Andrzej Bartkowski - autor książek z tekstami kabaretowymi „PRL kabaretów” oraz „Graj tang”, artysta, biznesmen i mecenas sztuki. Prześmiewczy ton zawarty w różnorodnych formach kabaretu literackiego wykonywanych osobiście przez Autora to znak firmowy Andrzeja Bartkowskiego człowieka - orkiestry, osobowości renesansowej w Polsce XXI wieku.
Zmienił się system polityczny lecz nie zmieniła się ilość nonsensów i paradoksów w otaczającej nas rzeczywistości. Sporą ich ilość odreagujemy podczas dwugodzinnego programu.

Program artystyczny wykonają Andrzej Bartkowski i Irena Bartkowska. W prezentacjach filmowych zaśpiewają Bernard Ładysz i Jolanta Kubicka. Na fortepianie zagra Andrzej Płończyński.

GOŚCIE WIECZORU:

Voca Ilnicka - redaktorka portaluseksualnosckobiet.pl,trenerka i edukatorka w dziedzinie seksualności.

O seksualności uczy się na kursach, warsztatach, z książek i filmów, a najwięcej - z życia, które najlepiej weryfikuje wszystkie teorie. Portal stwarza otwartą i bezpieczną przestrzeń dla kobiet, w której każda może się wypowiedzieć. Voca Ilnicka: nie seksuolożka, nie psycholożka. Od lat zaangażowana w kwestie seksualności, płci, kobiecości.
Rozmowę poprowadziDorota Szymonik - filozofka, trenerka, członkini zarządu Fundacji LUSTRA.

Iwona Sicińska - lekarz medycyny, wykładowca, terapeuta, coach, nauczycielka medytacji,licencjonowana trenerka „Przebudzenie Oświeconego Serca” zCentrum Medycyny Naturalnej w Warszawie.

Temat: Ustawienia rodzinne, czyli szamańska praca z Duchem Rodu

Moderator: Bogusław Falicki.

DOM KULTURY „ZACISZE”W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST.WARSZAWY
ul. Blokowa 1, 03-641 Warszawa
tel. 22 679 84 69, fax 22 743 87 10

www.zacisze.waw.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież